Hľadáte maximálny komfort a všestrannosť vášho klimatizačného systému? Vyberte si klimatizáciu od Klimachlad! Spoľahlivý dodávateľ klimatizácie v Bratislave a okolí.

Multi-split klimatizácie dokážu vykurovať alebo chladiť viacero miestností. Na rozdiel od iných typov vyžadujú iba jednu vonkajšiu jednotku, ktorá sa pripája k viacerým vnútorným jednotkám. Každú vnútornú jednotku je možné samostatne ovládať a nastaviť na požadovanú izbovú teplotu. Multi-split systémy zaberajú menej miesta ako systémy s kanálmi.

Bežná klimatizačná jednotka s deleným systémom má zvyčajne jeden vonkajší komponent pre každý vnútorný komponent. Zatiaľ čo tento typ systému vyhovuje menším kanceláriám, apartmánom alebo otvoreným priestorom, môže zaberať značné množstvo vonkajšieho priestoru, ak je potrebná viac ako jedna jednotka.

Multi split klimatizácie ponúkajú rovnaký chladiaci a vykurovací výkon, hoci vyžadujú iba jednu vonkajšiu jednotku až pre 8 vnútorných jednotiek. Každá vnútorná jednotka môže byť samostatne ovládaná a funguje ako samostatná jednotka v iných miestnostiach.

Náš tip pre klimatizáciu v Bratislave

Klimatizácia Kaisai ECO 2.6kW R32

Klimatizácie KAISAI ECO presvedčia svojou najmodernejšou technológiou a vysokou energetickou účinnosťou. Technológia použitá v klimatizáciách KAISAI pochádza od renomovaných výrobcov.

Klimatizácia je vybavená studeným katalytickým filtrom, ktorý účinne čistí vzduch od chemikálií, ako je oxid uhoľnatý, sírovodík, amoniak, benzén a formaldehyd. Funkciu čistenia navyše podporuje Bio HEPA filter, ktorý zadrží až 99 % prachových častíc a baktérií od 0,3 μm a až 95 % častíc od 0,1 do 0,3 μm vrátane plesní a vírusov.