Čo je Smart Home?

Čo je Smart Home?

Smart home je všeobecný pojem pre sieťové systémy v obytných priestoroch. Sieťové a diaľkovo ovládaných zariadení, ako sú zásuvky, ohrievače a lampy, rovnako ako klimatizačné a ventilačné systémy sú pohodlné na cestné dane a najmä kontrolu. Obytné a kvalitu života v inteligentných domoch výrazne zvyšujú technické procesy.

Inteligentné merače môžu merať a monitorovať spotrebu ohrievačov, vody alebo elektriny. Inteligentné meranie zvyšuje transparentnosť spotreby energie a zdrojov a pomáha vám trvalo znižovať náklady na energiu. Inteligentné domy môžu tiež zvýšiť bezpečnosť vášho domova. Detektory dymu, kamery a detektory pohybu monitorujú doma a ihneď vás upozornia, ak sa vyskytnú akékoľvek abnormality.

Vaše osobné informácie sú bezpečné, väčšina výrobcov sa zaväzuje k dôkladnej ochrane. Dokonca aj domáce spotrebiče môžu byť automatizované. Napríklad káva je pripravená, keď vstanete, alebo sa práčka spustí, keď je elektrina lacná.

Alebo môžete distribuovať svoju vlastnú solárnu energiu a teda z. B riadi nabíjanie elektrického vozidla. Týmto spôsobom môžete ušetriť peniaze. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Smart Home, neváhajte a kontaktujte našich konzultantov.