Jedna klimatizácia pre každú izbu

Jedna klimatizácia pre každú izbu

Ako viete, každý dom je iný ako ostatné, takže pri inštalácii klimatizačnej jednotky musia brať do úvahy vlastnosti každého, ako je počet ľudí, ktorí žijú tam, ich vek alebo činností rozvíjať, aby ste našli ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a vášmu životnému štýlu, aby ste sa v lete nevrátili na teplo.

Mnoho ľudí si inštalovalo klimatizáciu v priestore domu a zvyčajne v miestnosti, ktorá je miesto, kde budete tráviť viac hodín denne sledovaním televízie, chatovanie s priateľmi alebo len odpočinok po celodennej práci. Na tento účel je možné inštalovať klimatizačnú jednotku s rozdelením stien, kompresor sa inštaluje mimo budovu a komunikuje s vnútornou jednotkou pomocou rúr, ktoré vyžadujú malú prácu. Dôležité je zohľadniť orientáciu, pretože dobré umiestnenie zvýhodňuje prúdenie vzduchu a prispieva k úsporám energie.

Nezabudnite na spálňu

Ak nie je dom malý a prístroj je veľmi silný, je veľmi pravdepodobné, že stratíte, ak nemôžete odolávať vysokým teplotám pred spaním. Preto by bolo najlepšie zvoliť si klimatizačnú jednotku „Split 2 × 1“, aby si celá rodina mohla vychutnať dobrý odpočinok.

Zariadenie „2 × 1“ má na vonkajšej strane iba jedno zariadenie a dve zvnútra, ale dve miestnosti musia byť blízko seba. Je vhodné, aby ste si pamätali niektoré základné veci, ako je to, že ideálna teplota na odpočinok je medzi 20 a 22 stupňami, nikdy nižšia. Vyhnite sa nasmerovaniu prúdu vzduchu priamo na vás počas spánku a najlepšie je nasmerovať smerom k stropu a vzduch sa dostanete nepriamo vyhýbajúcim prechladnutiu. Dávajte pozor na čistenie filtrov, aby sa vždy držať je ako nové a vyhnúť sa problémy s dýchaním a nezabudnite pri výbere klimatizácie do spálne je veľmi tichý, nie je horší nepriateľ zvyšku že hluk!

Kancelária alebo študovňa

V tomto prípade môže byť zaujímavé pre inštaláciu klimatizačné jednotky notebook môže tiež vás udrží v teple v zime, ak uvediete tepelné čerpadlo bezproblémovo integrovať do akéhokoľvek prostredia a môže sa pohybovať od izbovej kedykoľvek.

Obývacia izba

Ak sa rozhodnete pre inštaláciu klimatizácie v celom dome, pravdepodobne budete musieť na vonkajšej strane budovy inštalovať niekoľko kompresorov. Preto je najvhodnejšou vecou, ​​aby sa upozornil na klimatizačný technik, pretože štruktúra a distribúcia každého domu určuje, ktoré vonkajšie zariadenia môžu napájať jeden alebo viac rozdielov vnútri domu.