Klimatizácie pomáhajú čistiť znečistený vzduch v interiéri

Klimatizácie pomáhajú čistiť znečistený vzduch v interiéri

Vzduch v interiéri môžete byť niekoľkonásobne viac znečistený ako vonku.

Klimatizácia je jeden z čistiacich systémov interiérového vzduchu. Klimatizácia s kvalitnými filtrami môže byť zárukou čistého vzduchu. Vzduchové filtre v klimatizácii sú pri čistení malých alergénov z vnútorného vzduchu neúčinné. Tieto škodlivé alergény sa potom krúžia okolo vás a spôsobujú ohrozujúce ochorenia dýchacích ciest.

Vo vzduchu je množstvo alergénov, ktoré dýchate u vás doma. Vonkajšie alergény ľahko vstúpia do vášho domu cez okno alebo dvere. Alergény a pleseň vo vnútri môže spôsobiť dýchacie ťažkosti spôsobené upchatím nosa, najmä u detí alebo seniorov. Olovnaté častice prítomné vo farbe tiež spôsobujú chronický astmatický záchvat a iné zdravotné riziká. Takto môže váš dom ľahko znečistiť vaše pľúca. Môže tiež spôsobiť vážne dýchacie ťažkosti.

Klimatizácie môžu vynikajúco udržiavať váš domov v pohode. Ale iba klimatizácia s filtrom Hepa vám môže pomôcť zbaviť vás domácich znečisťujúcich látok. Pre rýchlu opravu v menej extrémnych situáciách, ako sú dni s vysokým obsahom peľu vo vzduchu, vám odporúčame zmeniť filter klimatizácie a nahradiť filtrom HEPE. Vyhľadajte filter s minimálnou hodnotou vykazovania účinnosti alebo MERV vyššou ako 10.