Najlepšie funkcie, ktoré môžete nájsť v klimatizačných jednotkách Samsung

Najlepšie funkcie, ktoré môžete nájsť v klimatizačných jednotkách Samsung

Klimatizácie od spoločnosti Samsung sú známe pre inovatívne funkcie. Aké sú však najdôležitejšie funkcie, ktoré poskytujú klimatizačné zariadenia Samsung?

 1. Chladenie na vysokej úrovni

  Keď je letná sezóna na svojom vrchole, potrebujete maximálnu úroveň chladenia. Viacero modelov klimatizácii Samsung poskytuje Turbo chladenie.

 2. Konzistentné chladenie vo všetkých smeroch

  Ďalšou skvelou funkciou, ktorú nájdete v klimatizačných jednotkách Samsung, je schopnosť poskytovať rovnomerné chladenie – inými slovami, Samsung navrhuje svoje klimatizačné jednotky na zabezpečenie chladenia vo všetkých smeroch priestoru / miestnosti, v ktorej sú inštalované.

 3. Senzory kvality ovzdušia

  Spoločnosť Samsung využíva technológiu snímania kvality ovzdušia na to, aby ponúkla dodatočnú hodnotu pre svoje klimatizácie. Konkrétne klimatizačné jednotky vyhodnocujú vlhkosť v miestnosti spolu s teplotou. Vďaka tomuto vyhodnoteniu stroj robí úpravy v procesoch chladenia a odvlhčovania. Výsledkom je, že miestnosť rýchlejšie dosiahne pohodlnú kvalitu vzduchu.

Okrem toho značka zabezpečuje aj filtrovanie pevného vzduchu s odstránením prachu a nečistôt filtrami s vysokou hustotou. Tieto filtre umožňujú sieťovému zariadeniu odstrániť všetky druhy prachu, nečistôt a iných mikroskopických častíc, ktoré by mohli poškodiť vašu kvalitu ovzdušia. Technológia filtrácie vzduchu zahŕňa aj antibakteriálny systém.

 1. Jednoduché ovládacie prvky

  Diaľkový ovládač a zobrazenie teploty a ďalších údajov umožňujú jednoduchý používateľský zážitok. Užívatelia považujú za veľmi ľahko pochopiteľné symboly na diaľkovom ovládači