Nástenná klimatizácia Toshiba Shorai

Nástenná klimatizácia Toshiba Shorai

Úplne nový rad klimatizácie Toshiba Shorai  je ďalšou úrovňou technológie, ktorá bola vyvinutá pre váš životný štýl dnes, zajtra aj v budúcnosti. Nový moderný dizajn vytvára čerstvý vzduch pre zlepšenie kvality života s menšou spotrebou energie a ľahšiu kontrolu jediným dotykom. Pokročilá technológia, ktorú môžete dýchať, dotknúť sa a zažiť. Toshiba Shorai zahŕňa nový svieži dizajn s hladkými líniami a zaoblenými rohmi, ktoré bez problémov zapadnú do každého interiéru.

Jedným z mnohých atribútov nového radu Shorai je jeho flexibilita. Vďaka 7 veľkostným kapacitám vždy existuje model, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

Všetky modely radu Toshiba Shorai, ktoré obsahujú technológiu invertorového rotačného kompresora od spoločnosti Toshiba, pracujú bez námahy, aj keď sú umiestnené v extrémnych prevádzkových podmienkach. Táto elegantná Hi-Wall ponúka maximálny komfort až do -15 ° C a zaručuje vynikajúci vykurovací výkon bez ohľadu na počasie.

Ekologická technológia

R32 je chladivo novej generácie. Rad Hi Walls R32 Shorai od spoločnosti Toshiba ponúka zákazníkom len to najlepšie z hľadiska výkonu bez kompromisov v oblasti efektívnosti pri súčasnom obmedzení dopadu na životné prostredie.

Shorai plošne obmedzuje potenciál globálneho otepľovania (GWP 675) a používa nižšie množstvo

Maximálna energetická účinnosť

Toshiba Shorai je nový koncept spoločnosti Toshiba zameraný na energetickú účinnosť. Schopnosť vektorového riadiaceho invertora meniť otáčky kompresora na veľmi nízke zaťaženie umožňuje, aby sa tieto systémy perfektne používali po celý rok bez toho, aby sa vážil poplatok za elektrinu.

Inteligentné ovládanie na dosah ruky

Shorai je navrhnutý tak, aby maximalizoval vaše pohodlie, a ponúka funkcie diaľkového ovládača, ktoré uľahčujú každodenný život. Je to skutočne intuitívny systém, jeho použitie sa nemôže jednať o nič jednoduchšie. Po výpadku napájania sa automaticky reštartuje a prevádzkuje vlastnú diagnostiku.