Objavte výhody moderných technológii klimatizácie Toshiba

Objavte výhody moderných technológii klimatizácie Toshiba

Klimatizácie Toshiba vyvinuté výhradne pre domáce použitie, inovatívne systémy Single-Split od spoločnosti Toshiba využívajú pokrokové technológie, ktoré poskytujú vynikajúci komfort a pokoj. Technológia hybridného invertora zabezpečuje rýchle dosiahnutie a presné udržiavanie nastavenej teploty miestnosti. Tiché ovládanie, filtrácia a čistenie vzduchu, samočistiace a predvoľby jedným dotykom predstavujú niektoré z mnohých funkcií, ktoré dodávajú domácnostim nový komfort.

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

 

Klimatizácia dosahuje najvyššiu úroveň energetickej účinnosti, pre chladenie, tak aj pre vykurovanie. Klimatizácia Inverter spoločnosti Toshiba je ďalšia úroveň technológie, ktorá bola vyvinutá pre váš životný štýl dnes, zajtra a v budúcnosti. Moderný dizajn vytvára čerstvý vzduch na lepšiu kvalitu života s menšou spotrebou energie a ľahšie ovládanie jediným dotykom. Pokročilá technológia, ktorú môžete dýchať, dotýkať sa a zažiť.

KOMFORT

Kompletný filtračný systém, ktorý deodoruje vzduch a poskytuje čisté a zdravé prostredie. Plazmový iónový čistiaci systém je kombináciou systému Plazma Ion Charger a Ionizačného systému. Systém bol vyvinutý tak, aby poskytoval maximálny komfort každému používateľovi. Užívateľ môže túto funkciu aktivovať stlačením tlačidla PURE.

Klimatizátory sa môžu vo vnútri veľmi znečistiť, zbierať baktérie a alergény. Cievka s povlakom Aqua Resin znižuje tvorbu vody alebo oleja na cievkovej jednotke a minimalizuje prach, ktorý sa hromadí na cievke.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Všetky komponenty sú navrhnuté pre jednoduchú údržbu ako pri demontáži, tak pri opätovnej montáži. Údržba  krok za krokom nebola nikdy jednoduchšia.