Rýchly a spoľahlivý servis klimatizácie

Rýchly a spoľahlivý servis klimatizácie

Rýchla a spoľahlivá oprava klimatizácie udrží váš domov v letných mesiacoch chladný a pohodlný. Inštalujeme, opravujeme a vymieňame jednotky striedavého prúdu od každého výrobcu klimatizácie v krajine. Ak je vaša klimatizačná jednotka poškodená, nestrácajte čas a peniaze na opravu. Kvalitná, profesionálna oprava zaručí, že váš prístroj bude správne upevnený bez toho, aby došlo k ďalšiemu poškodeniu.

Existujú tri spoločné príčiny problémov s klimatizáciou: neskúsený servis, nedostatok preventívnej údržby a zastarané systémy. Náklady na nové klimatizačné zariadenia môžu byť vysoké pre niektoré rodiny. Keď jeden z týchto dôvodov spôsobil zlyhanie klimatizácie,

Klimachlad.sk  je najlepšou voľbou pre opravu v Bratislave, Senci, Pezinku a okolí.

Spoločné problémy s klimatizáciou

Vaša klimatizačná jednotka by mohla prestať fungovať v mnohých prípadoch, vrátane úniku chladiva, nedostatočnej údržby, zlyhania elektrického ovládania, problémov so snímačmi alebo problémov s odvodňovaním. Akonáhle jeden z našich špičkových technikov preskúma vašu jednotku, on alebo ona vám poskytne viac informácií o presnej povahe škody a vašich možnostiach. Medzičasom tu uvádzame niekoľko krokov, ktoré môžete sledovať, než nám zavoláte.

Ak sa klimatizácia nezapne: Najskôr skontrolujte termostat a skontrolujte, či funguje. Možno budete musieť vymeniť batérie alebo skontrolovať elektrickú energiu. Skontrolujte vaše ističe a uistite sa, že istič nebol zapnutý.
Ak klimatizácia fúka teplý vzduch: Uistite sa, že sú vaše vzduchové filtre čisté. Ak používate filtre, ktoré nie je možné čistiť, ako napríklad tie, ktoré používajú olej na zber prachu a nečistôt, vymeňte ich. Ak problém pretrváva, je vysoko pravdepodobné, že vaše chladivo je nízke, v takom prípade musí byť zavolaný autorizovaný technik, aby ho naplnil.
Ak sa klimatizácia vypne: Uistite sa, že váš ventilátor nie je zaseknutý v pozícii „on“. Skontrolujte, či je ventilátor prepnutý do automatickej polohy. Ak sa ventilátor vypne tak, ako by mal, je pravdepodobné, že hladina chladiacej kvapaliny je príliš nízka. Je tiež možné, že vaša klimatizácia je príliš malá na to, aby sa prispôsobila veľkosti vášho domova.

Chápeme, že nie je nič horšie ako sedieť v horúcom domove, bez toho, aby sme vedeli, či niekedy príde pomoc. Preto kladieme najvyššiu prioritu na čo najrýchlejšie odpovedanie na váš hovor. Identifikujeme problém a rýchlo a profesionálne vykonáme opravu klimatizácie, pričom dbáme na rešpektovanie vášho domova, akoby to bolo naše vlastné.