Servis klimatizácie v Bratislave

Servis klimatizácie v Bratislave

Sme servisná spoločnosť, ktorá sa zameriava na všetky opravy a údržbu klimatizácie, a inštaláciu klimatizácie.  Ak potrebujete kvalitnú inštaláciu klimatizácie v Bratislave, radi vám pomôžeme.

Sme obľúbenou firmou, ktorá poskytuje predaj, servis a montáž klimatizácie v Bratislave. Máme širokú škálu lacných značkových klimatizácii.

Naším cieľom v oblasti inštalácie a opravy klimatizačných zariadení v Bratislave je vždy byť s našimi zákazníkmi, a ponúkame nasledovné služby:

poradenstvo pri výbere klimatizcáei

Predaj a montáž odvlhčovacích a klimatizačných zariadení

Údržba klimatizácie v Bratislave a okolí

technické poradenstvo

Klimatizácia Bratislava

Máme vyškolených technikov v oblasti chladenia a klimatizácii. Ponúkame predaj značkovej klimatizácie Daikin, Midea, Samsung, alebo Toshiba.

Servis klimatizácie Bratislava

Ponúkame servis klimatizácie pre domácnosti, kancelárie, bary a akékoľvek iné prevádzky. Náš technický personál vám odborne poradí pri akýchkoľvek problémoch s klimatizáciou.

Klimatizačné zariadenie je zariadenie, ktoré pracuje jednoducho, ale veľmi účinné na základe termodynamického cyklu, cyklus prevádzky podobný ako  chladničky, ale s menšou intenzitou a väčšou silou, a tento cyklus je nasledujúci; chladiaca kvapalina pri teplote miestnosti, medzi kompresora, kde sa stláča a zahrieva, horúca tekutina prechádza do kondenzátora, kde sa skvapalneným a uvoľní, potom sa za studena tekutina prúdi do výparníka, kde sa odparuje a rozširuje zhromažďovanie zvyšku kalorickú všetkých telies vnútri miestnosti, kde zariadenie upravuje vzduch, potom tekutina opäť dosiahne kondenzátor pri izbovej teplote a cyklus začína znova.