Toshiba multi split klimatizácie

Toshiba multi split klimatizácie

Toshiba Multi-Split klimatizácie umožňujú prevádzku klimatizácie až na päť jednotiek z jednej vonkajšej jednotky, čo z neho robí mimoriadne flexibilné riešenie pre veľké obytné priestory. Má malé rozmery a flexibilné potrubie umožňuje virtuálnu inštaláciu vonkajšej jednotky kdekoľvek a mimo dohľadu.
Každú vnútornú jednotku je možné individuálne ovládať, aby bola v prípade potreby ešte efektívnejšia a pohodlnejšia.

Vysoko kvalitné multi split systémy Toshiba prispievajú k výraznému zníženiu prevádzkových nákladov a zvýšeniu energetickej účinnosti. Vonkajšia jednotka multisplit 5: 1 dosiahla vysokú úroveň pri čiastočnom zaťažení, kde invertory Toshiba dodávajú najlepšie výkony.

Nový Toshiba Super účinný dvojitý rotačný kompresor DC ponúka špičkový výkon pri nízkej spotrebe energie. S touto účinnou jednotkou sa prevádzkové náklady dramaticky znižujú v porovnaní s inými multisplitovými systémami.

KOMFORT

Toshiba Inveter Multi majú vyšší štandard kvality vzduchu v interiéri, úrovne zvuku a environmentálneho povedomia.

Osobitná pozornosť bola venovaná pohodliu počas noci a vylepšeniu režimu tichej prevádzky, ktorý je k dispozícii vo vnútorných jednotkách.

FLEXIBILITA

Jedna vonkajšia jednotka môže slúžiť až piatim vnútorným jednotkám pre výnimočnú flexibilitu a spoľahlivosť.

Vonkajšie jednotky Toshiba Inverter Multi system sú ľahké a kompaktné. Len jedna vonkajšia jednotka zaberá málo miesta na stene alebo na dvore. Udržuje exteriér budov čistý a tichší.

Vyberať môžete zo štyroch typov vnútorných jednotiek, nástenných, kanálových a jednotiek, ktoré vyhovujú dizajnu bývania.