Výber klimatizácie pre reštauráciu

Výber klimatizácie pre reštauráciu

Všetko o klimatizačných zariadeniach pre reštaurácie

Udržanie pohodlia zákazníkov je prvoradým záujmom pre všetkých prevádzkovateľov reštaurácii a kontrola klímy je dôležitou súčasťou. Pri odporúčaní klimatizačných jednotiek pre reštaurácie je dôležité, aby ste pred rozhodnutím o umiestnení klimatizačnej jednotky / jednotiek zohľadnili tvar miestnosti, usporiadanie sedenia.

Spoločnosť Klimachlad si uvedomuje, že príjemné gastronomické zážitky udržiavajú zákazníkov verných, takže využívame naše odborné skúsenosti, aby sme sa uistili, že vaši zákazníci sú v pohode. Klienti budú sedieť pri svojich stoloch v dlhší čas, takže posledná vec, ktorú chcete, je, že si zákazníci budú sťažovať na zimu alebo zápach v interiéri reštaurácie!
Poskytujeme bezplatný návrh bez ohľadu na veľkosť vašej prevádzky. Náš odborník v oblasti klimatizácie vám navrhne riešenia aj pre najnáročnejšie reštaurácie.

Ideálne klimatizačné systémy pre reštaurácie: Nástenné klimatizácie

Nástenné klimatizácie sú bežné v reštauráciách po celom svete. Jedná sa zvyčajne o nákladovo najefektívnejšiu alternatívu a ľahko sa upravuje bez nutnosti vylepšenia. Nástenné jednotky sú dlhé, tenké a umiestnené na stene.

Zatiaľ čo jednotky na stenu sú zvyčajne najlacnejšou voľbou, je stále dôležité ich správne umiestniť, aby ste dosiahli maximálny komfort a efekt. Mali by byť umiestnené čo najviac na stred, aby sa zabezpečilo, že prúdenie vzduchu môže pokrývať  celú miestnosť.
V prípade väčších reštaurácií je výhodné umiestniť do miestnosti viac jednotiek s nižším výkonom než mať menej výkonnejších jednotiek. Tým sa zabezpečí rovnomerné prúdenie vzduchu a odstráni sa možnosť dostať horúce / studené vlny vzduchu do priestoru na sedenie.
Stropné jednotky „kazetové jednotky“ pre reštaurácie

Stropné jednotky „kazetové jednotky“ sú výborným riešením pre reštaurácie. Sú o niečo nákladnejšie ako nástenné jednotky, sú však takmer úplne skryté v zavesenom strope, a preto sú v reštauračnom prostredí viac diskrétne a esteticky príjemné. Tiež majú tú výhodu, že poskytujú rovnomerný štvorcestný prúd vzduchu, ktorý zabezpečuje pohodlné chladenie pre všetkých vašich hostí.