Čistý vzduch, šťastný domov

Čistý vzduch, šťastný domov

S príchodom jari prichádzajú sezónne alergie.  z nás, jesenná sezóna prináša alergie. Svrbivé oči a sčervenanie nosa môžu byť spôsobené vonkajšími prvkami, takže naše dni a noci sú nepríjemné. Vedeli ste, že nie vždy nás ovplyvňujú vonkajšie alergény? Kvalita vnútorného ovzdušia je často dôležitejšia ako vonkajší vzduch! Tu je niekoľko jednoduchých tipov na čistenie vzduchu v interiéri.

Kúpte si rastlinu. Áno, interiérové rastliny môžu skutočne pomôcť vašej vnútornej kvalite ovzdušia. Osviežte svoj interiér a súčasne zlepšujte vnútorný vzduch.

Udržujte čistý interiér! Často je najlepšie odstrániť koberčeky, závesy a plyšové hračky a vyčistiť ich. Je tiež dôležité často prať a minimalizovať neporiadok, ktorý zbiera prach. Pri vysávaní použite vysávač s filtrom HEPA. Používanie ochranných matracových krytov na posteli tiež pomáha znižovať alergény. Tiež je najlepšie umývať posteľnú bielizeň v horúcej vode najmenej každé dva týždne.

Pokojný spánok. Ak trpíte alergiami, možno budete chcieť, aby ste zvážili udržanie svojho maznáčikov zo spálne pri spánku. Najlepšie je používať klimatizáciu, ak vaše alergie naozaj trápia vás alebo iných členov vašej rodiny. Dokonca aj navodenie nálady s horiacimi sviečkami a používanie dreveného krbu v domácnosti môže dráždiť alergikov.

Čističe vzduchu. Jednoducho čističe vzduchu boli používané len pre ľudí s alergiami a astmou. Dnešný výskum však ukazuje, že sú dobré pre všetkých. Ak je vo vašej domácnosti prach, je to tiež vo vzduchu, ktorý dýchate, tak prečo nepríjemne vyčistiť vnútorný vzduch pomocou čističa vzduchu