Prečo si vybrať multi split klimatizáciu

Prečo si vybrať multi split klimatizáciu

Individuálne ovládanie – Každá jednotka funguje nezávisle, takže si môžete nastaviť požadovanú teplotu v každej miestnosti. Klímu je možné jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Individuálna teplota v každej miestnosti – Každá vnútorná jednotka má svoj vlastný teplotný snímač pre presné meranie. To tiež znamená rýchlejšie a efektívnejšie chladenie.

Tichá prevádzka – Menej vonkajších jednotiek znamená menej hluku. Vnútorné jednotky sú navrhnuté pre veľmi tichú prevádzku, vďaka čomu sú vhodné aj do miestnosti na spanie a štúdium.

Úspora peňazí – chladiť môžete len izby, ktoré chcete. Pomôžeme vám vybrať správnu veľkosť klimatizácie pre optimálne chladenie v každej miestnosti.

Úspora miesta – Potrebujete iba jednu vonkajšiu jednotku, ktorá zaberá menej miesta a má menší vplyv na vzhľad vášho domova ako viaceré systémy.

Čistejší vzduch – Väčšina klimatizácií vzduch filtruje a zároveň ho ochladzuje. Tým sa odstráni prach, alergény a iné nečistoty a zlepší sa tak kvalita vzduchu vo vašej domácnosti.

Nenáročná údržba – Multi-split systémy sa ľahko udržiavajú. Stačí len pravidelne čistiť filtre. Na výrobok sa bude vzťahovať aj záruka výrobcu.